Kawa Attibassi Espresso Italiano Miscela 1918
Attibassi

Attibassi Espresso Italiano Miscela 1918 - kawa ziarnista 1kg

94,99 zł
Brutto

Wysublimowany smak i aromat nasycający zmysły. Kawa ziarnista o zrównoważonym smaku i wyjątkowym aromacie, pozostawiająca delikatny posmak czekolady. Mieszanka przygotowana z myślą o pasjonatach prawdziwego espresso i kaw przygotowywanych na jego bazie - cappuccino i latte. Doskonała także do deserów kawowych.

Ilość

 

Zasady dostawy

 

Bezpieczne płatności

 

Regulamin zakupów i polityka prywatności

Ta kawa ziarnista najlepiej oddaje typowy charakter i smak włoskiej kawy oraz w pełni reprezentuje doświadczenie palarni Attibassi w komponowaniu i paleniu mieszanek. Dzięki specjalnemu paleniu, wybrane ziarna robusty z Indii, Afryki i Dalekiego Wschodu perfekcyjnie łączą się z arabiką pochodzącą z krajów Ameryki Centralnej i Południowej. Rezultatem jest mieszanka z charakterem, pełna w smaku, pierwszorzędnie łącząca body i aromat.

Kawa pochodzi z certyfikowanych przez producenta plantacji. Ręczny zbiór i selekcja ziaren kawy gwarantują najwyższą jakość. Nie wiesz jaka kawa ziarnista będzie dobra? Jaką kawę wybrać? Mieszanka najczęściej wybierana przez polskich klientów - kawa złotego środka - trafia w gusta większości smakoszy.

Skład mieszanki: 50% arabika / 50% robusta.

Kraje pochodzenia ziaren:

Arabika – Brazylia, Kolumbia, Gwatemala, Kostaryka, Nikaragua,

Robusta – Kongo, Wietnam, Togo, Kamerun, Indie, Indonezja.

Kawa ziarnista w klasycznym opakowaniu próżniowym.

Opakowanie: 1 kg netto.

Kawa idealna do: espresso, espresso macchiato, cappuccino, caffe latte, americano, klasyczna czarna i biała kawa, desery na bazie kawy.

Szczegóły produktu

979 Przedmioty