Kawa Attibassi Espresso Italiano Miscela 1918
Attibassi

Attibassi Espresso Italiano Miscela 1918 - kawa ziarnista 1kg

94,99 zł
Brutto

Wysublimowany smak i aromat nasycający zmysły. Kawa ziarnista o zrównoważonym smaku i wyjątkowym aromacie, pozostawiająca delikatny posmak czekolady. Mieszanka przygotowana z myślą o pasjonatach prawdziwego espresso i kaw przygotowywanych na jego bazie - cappuccino i latte. Doskonała także do deserów kawowych.

Ilość

 

Zasady dostawy

 

Bezpieczne płatności

 

Regulamin zakupów i polityka prywatności

Ta kawa ziarnista najlepiej oddaje typowy charakter i smak włoskiej kawy oraz w pełni reprezentuje doświadczenie palarni Attibassi w komponowaniu i paleniu mieszanek. Dzięki specjalnemu paleniu, wybrane ziarna robusty z Indii, Afryki i Dalekiego Wschodu perfekcyjnie łączą się z arabiką pochodzącą z krajów Ameryki Centralnej i Południowej. Rezultatem jest mieszanka z charakterem, pełna w smaku, pierwszorzędnie łącząca body i aromat.

Kawa pochodzi z certyfikowanych przez producenta plantacji. Ręczny zbiór i selekcja ziaren kawy gwarantują najwyższą jakość. Nie wiesz jaka kawa ziarnista będzie dobra? Jaką kawę wybrać? Mieszanka najczęściej wybierana przez polskich klientów - kawa złotego środka - trafia w gusta większości smakoszy.

Skład mieszanki: 50% arabika / 50% robusta.

Kraje pochodzenia ziaren:

Arabika – Brazylia, Kolumbia, Gwatemala, Kostaryka, Nikaragua,

Robusta – Kongo, Wietnam, Togo, Kamerun, Indie, Indonezja.

Kawa ziarnista w klasycznym opakowaniu próżniowym.

Opakowanie: 1 kg netto.

Kawa idealna do: espresso, espresso macchiato, cappuccino, caffe latte, americano, klasyczna czarna i biała kawa, desery na bazie kawy.

Szczegóły produktu

981 Przedmioty

Porównaj

Produkt
Carracci Bologna Kawa Attibassi Special Oro Attibassi Espresso Italiano Special Oro
Dostępność
Cena
84,87 zł
98,99 zł
Opis

Typowo włoska kawa o wyrazistym i intensywnym smaku i aromacie. Starannie i umiejętnie skomponowana mieszanka na bazie brazylijskich ziaren arabiki z przewagą cenionych ziaren robusty prosto z Indii i Afryki daje wyborny efekt końcowy.

Doskonała kawa dla wymagających. Nadzwyczajnie zbalansowana mieszanka starannie wyselekcjonowanych ziaren. Połączenie słodyczy i kwiatowych nut. Kawa, którą doceni każdy miłośnik espresso i cappuccino.

Brak cech do porównania