Kawa Attibassi

Kawa Attibassi
Kawa Attibassi
W 1918 roku we włoskiej Bolonii dwójka cukierników – Agostino Atti oraz Marco Bassi otwiera kawiarnię, która będzie kwintesencją tego, co we włoskim cukiernictwie najlepsze – pysznych wypieków i aromatycznej kawy, której picie jest dla Włochów czymś więcej niż tyko codziennym rytuałem.

Dla osób, które choć raz spróbowały kawy sygnowanej logo Attibassi już zawsze będzie ona kojarzyć się z tym, co w piciu małej czarnej najlepsze. Głębia smaku harmonijnie przeplatająca się z aksamitnym aromatem oryginalnych włoskich kaw jest dla wielu wyznacznikiem tego, czym powinna być prawdziwa włoska kawa.

Swoje unikalne walory smakowe kawa zawdzięcza ręcznemu pozyskiwaniu ziaren i dopracowanej metodzie palenia - gwarantuje to najwyższą jakość mieszanek i niezmiennie zachwycający aromat.

Ekskluzywny charakter marki podkreślają miejsca, w których można napić się kawy Attibassi. Znajdziecie ją w najlepszych restauracjach i hotelach, wyróżnianych wielokrotnie przez prestiżowe przewodniki kulinarne.

Ferrari AttibassiWyścigi FerrariFerrari Attibassi Scuderia

Marka Attibassi doskonale znana jest w królestwie złota i pieniądza - Zjednoczonych Emiratach Arabskich, gdzie była sponsorem jednego z teamów biorących udział w wyścigach z serii Ferrari Scuderia Cup i posiada sieć ekskluzywnych kawiarni.

kawiarnia Attibassi
Kawiarnia Attibassi

Spragnieni więcej wiedzy?

Kawa Attibassi - przewodnik po marce >

Lista produktów wg marki Attibassi