Prawdziwa Kawa - więcej niż sklep z kawą

Jesteśmy fanami prawdziwej kawy – pełnej bogatego smaku i subtelnych aromatów.

Odkrywając dla Was różne miejsca i smaki łączymy przyjemne z pożytecznym - pasję podróży i rozkoszy podniebienia z pracą. Doświadczenie zdobywaliśmy pracując przez lata w segmencie HoReCa, jako dystrybutor i przedstawiciel ekskluzywnej włoskiej kawy Attibassi. Obecnie, jako w pełni niezależny podmiot, chcemy podzielić się z Wami zdobytym doświadczeniem (zapraszamy do lektury naszego bloga - blog prawdziwa kawa) oraz wyjątkowymi produktami, pochodzącymi od lokalnych polskich i europejskich producentów poznanych podczas naszych podróży. Jakość WSZYSTKICH  produktów sami dogłębnie zweryfikowaliśmy, a jeśli znajdziecie wśród nich produkty dystrybuowane na większą skalę, to tylko dlatego, że sami doceniamy ich pochodzenie.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszego asortymentu, lub chcielibyście, by pojawiły się w nim nowe, konkretne produkty, jesteśmy do Waszej dyspozycji: 664 642 082

O naszym sklepie:

Coffee spot i sklep z pyszną kawą. Pełne ciepła, poruszające zmysły miejsce w Tychach, gdzie kawa to zdecydowanie więcej niż codzienna rutyna. Ekskluzywne mieszanki kaw, akcesoria, słodycze z rodzinnych manufaktur i wyszukane dodatki do Twojego domu. Szukasz pomysłu na prezent? Doradzimy, a jeśli będziesz chciał porozmawiać przy kawie, będziemy mieć dla Ciebie czas. Smaczna kawa do Twojego biura, kancelarii, gabinetu? Zapewniamy regularne dostawy własnym transportem lub kurierem. Naszych kaw napijesz się w najlepszych polskich i europejskich restauracjach, wyróżnionych przez uznane na świecie przewodniki kulinarne. Wejdź, delektuj się z nami.