Attibassi

Attibassi Espresso Italiano Special Oro – 500 g

58,99 zł
Brutto

Kawa, którą doceni każdy wymagający miłośnik czarnego napoju. Nadzwyczajnie zbalansowana mieszanka starannie wyselekcjonowanych ziaren. Łączy w sobie nuty owocowe i kwiatowe, a dzięki niewielkiej domieszce szlachetnej robusty zapewnia doskonałą, aksamitną cremę.

Ilość

 

Zasady dostawy

 

Bezpieczne płatności

 

Regulamin zakupów i polityka prywatności

Ręcznie zbierana i selekcjonowana Arabika pochodząca z certyfikowanych i nadzorowanych plantacji w Brazylii zapewnia intensywny i lekko słodki smak. Ziarna z wybranych plantacji Ameryki Środkowej oraz Etiopii wzbogacają jej aromat w szczególności o wyjątkowe nuty kwiatowe. Subtelne wzbogacenie mieszanki robustą uszlachetnia całość kompozycji i zapewnia właściwą intensywność doznań. Ziarna poddawane są powolnemu, stopniowemu procesowi palenia, co pozwala jeszcze bardziej podkreślić ich aromat.

Skład mieszanki: 70% arabika / 30% robusta.

Kraje pochodzenia ziaren:

Arabica – Brazylia, Kolumbia, Gwatemala, Etiopia, Nikaragua,

Robusta – Kongo, Wietnam, Togo, Kamerun, Indie, Indonezja.

Kawa ziarnista w klasycznym opakowaniu próżniowym.

Opakowanie: 0,5 kg netto.

Kawa idealna do: espresso, espresso macchiato, cappuccino, caffe latte, americano, klasyczna czarna i biała kawa.

Szczegóły produktu

900 Przedmioty

Porównaj

Produkt
Kawa na prezent świąteczny Kawa prezent świąteczny - 500g (ziarno) Carracci Napoli
Dostępność
Cena
49,99 zł
59,99 zł
Opis

Kawa na prezent świąteczny! Białe opakowanie, ekskluzywna etykieta, aromatyczna zawartość. Starannie wyselekcjonowana mieszanka ziaren arabiki i robusty pozwalająca cieszyć się smakiem doskonałej kawy. Miły i spokojny świąteczny poranek z kawą z mlekiem (idealna do kawy białej, cappuccino, latte, itp) lub czarną - tak jak lubisz!

Zamów już dziś z gwarancją dostawy. Wysyłkę zamówień na świąteczną kawę będziemy realizować w dniach 12-16 grudnia - świeża kawa prosto na święta :)

Palona kawa ziarnista. Opakowanie 500g.
Stopień palenia: średni

Włoska kawa w ziarnach. Wyrafinowana mieszanka starannie dobranych ziaren dla fanów typowego, południowowłoskiego espresso i mocnej kawy. Znaczna dominacja ziaren robusty, pochodzących z krajów dalekiej Azji, z subtelnym dodatkiem ziaren arabiki gwarantuje wysoką zawartość kofeiny w przygotowanej filiżance kawy.

Brak cech do porównania