Attibassi

Attibassi Espresso Italiano Special Oro – 500 g

58,99 zł
Brutto

Kawa, którą doceni każdy wymagający miłośnik czarnego napoju. Nadzwyczajnie zbalansowana mieszanka starannie wyselekcjonowanych ziaren. Łączy w sobie nuty owocowe i kwiatowe, a dzięki niewielkiej domieszce szlachetnej robusty zapewnia doskonałą, aksamitną cremę.

Ilość

 

Zasady dostawy

 

Bezpieczne płatności

 

Regulamin zakupów i polityka prywatności

Ręcznie zbierana i selekcjonowana Arabika pochodząca z certyfikowanych i nadzorowanych plantacji w Brazylii zapewnia intensywny i lekko słodki smak. Ziarna z wybranych plantacji Ameryki Środkowej oraz Etiopii wzbogacają jej aromat w szczególności o wyjątkowe nuty kwiatowe. Subtelne wzbogacenie mieszanki robustą uszlachetnia całość kompozycji i zapewnia właściwą intensywność doznań. Ziarna poddawane są powolnemu, stopniowemu procesowi palenia, co pozwala jeszcze bardziej podkreślić ich aromat.

Skład mieszanki: 70% arabika / 30% robusta.

Kraje pochodzenia ziaren:

Arabica – Brazylia, Kolumbia, Gwatemala, Etiopia, Nikaragua,

Robusta – Kongo, Wietnam, Togo, Kamerun, Indie, Indonezja.

Kawa ziarnista w klasycznym opakowaniu próżniowym.

Opakowanie: 0,5 kg netto.

Kawa idealna do: espresso, espresso macchiato, cappuccino, caffe latte, americano, klasyczna czarna i biała kawa.

Szczegóły produktu

900 Przedmioty

Porównaj

Produkt
kawa krewniacy Kawa Krewniacy – 500 g Kawa na prezent świąteczny Kawa prezent świąteczny - 500g (ziarno) Carracci Napoli
Dostępność
Cena
47,99 zł
49,99 zł
59,99 zł
Opis

Ta #kawapomaga!

Kupując kawę Krewniacy wspierasz działalność Europejskiej Fundacji Honorowego Dawcy Krwi. Część dochodu ze sprzedaży każdego opakowania to cegiełka na rzecz idei promowania krwiodawstwa.

Kawa ziarnista Krewniacy  to mieszanka ekskluzywnej arabiki (70%) i wysokogatunkowej robusty (30%) przygotowana przez legendarną, włoską palarnię Attibassi. Kawa idealna do espresso i kaw mlecznych - doskonałe połączenie aksamitnego aromatu i orzechowo - czekoladowych nut.

Kawa na prezent świąteczny! Białe opakowanie, ekskluzywna etykieta, aromatyczna zawartość. Starannie wyselekcjonowana mieszanka ziaren arabiki i robusty pozwalająca cieszyć się smakiem doskonałej kawy. Miły i spokojny świąteczny poranek z kawą z mlekiem (idealna do kawy białej, cappuccino, latte, itp) lub czarną - tak jak lubisz!

Zamów już dziś z gwarancją dostawy. Wysyłkę zamówień na świąteczną kawę będziemy realizować w dniach 12-16 grudnia - świeża kawa prosto na święta :)

Palona kawa ziarnista. Opakowanie 500g.
Stopień palenia: średni

Włoska kawa w ziarnach. Wyrafinowana mieszanka starannie dobranych ziaren dla fanów typowego, południowowłoskiego espresso i mocnej kawy. Znaczna dominacja ziaren robusty, pochodzących z krajów dalekiej Azji, z subtelnym dodatkiem ziaren arabiki gwarantuje wysoką zawartość kofeiny w przygotowanej filiżance kawy.

Brak cech do porównania