Pierniczki świąteczne

Pierniczki ręcznie wykonywane z naturalnych składników od lokalnych dostawców. Zdobione z miłością i pasją przez lokalnych cukierników. Doskonałe uzupełnienie świątecznego stołu - zarówno jako dekoracja, jak i słodkie piernik do zjedzenia.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • Szybki podgląd
  3,89 zł W magazynie

  Ręcznie robione i zdobione pierniczki Wielkanocne w kształcie baranka. Pierniczki z naturalnych składników od lokalnych dostawców. Bez konserwantów i sztucznych dodatków. Dekorowane kolorową wstążeczką, dostępne jako mix w różnych kolorach: błękitny, pudrowy róż, cytrynowy, biały, zielony.

  3,89 zł
 • Szybki podgląd
  3,89 zł W magazynie

  Ręcznie robione i zdobione pierniczki Wielkanocne w kształcie skowronka. Pierniczki z naturalnych składników od lokalnych dostawców. Bez konserwantów i sztucznych dodatków. Dekorowane lukrem, dostępne jako mix w różnych kolorach: chabrowy, wiosenny zielony, cytrynowy, żółty.

  3,89 zł
 • Szybki podgląd
  3,89 zł W magazynie

  Pyszne, kruche, ręcznie robione i zdobione pierniczki Wielkanocne w kształcie zajączka. Pierniczki z naturalnych składników od lokalnych dostawców. Piernikowy zajączek Wielkanocny - bez konserwantów i sztucznych dodatków. Dekorowane lukrem, dostępne jako mix w różnych kolorach: chabrowy, wiosenny zielony, pistacjowy, żółty, pomarańczowy.

  3,89 zł
 • Szybki podgląd
  3,89 zł W magazynie

  Pisanki wielkanocne - piernikowe jajka ręcznie zdobione lukrem i jadalnym brokatem. Pyszne, kruche, ręcznie robione pierniczki z naturalnych składników od lokalnych dostawców. Piernikowe pisanki wielkanonce - bez konserwantów i sztucznych dodatków. Dekorowane lukrem, dostępne jako mix w różnych kolorach: chabrowy, wiosenny zielony, pistacjowy, żółty,...

  3,89 zł
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

prawdziwakawa instagramDołącz do nas na Instagramie: