Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
 • Szybki podgląd
  74,01 zł W magazynie

  Mieszanka przygotowana z wykorzystaniem wyselekcjonowanych, wysokogatunkowych ziaren arabiki i robusty o pierwszorzędnym, przyjemnym aromacie. Delikatnie kwaśna a równoczesnie słodka - interesująco smakująca. Idealna na wczesne popołudnie lub wieczór. Doskonała do do kaw "długich", np. americano. Kawa ziarnista w hermatycznym opakowaniu z zaworkiem.

  74,01 zł
 • Szybki podgląd
  88,93 zł W magazynie

  Mieszanka przygotowana w oparciu o ziarna najlepszej jakości arabiki pochodzącej z Indii, Centralnej i Południowej Ameryki z minimalnym dodatkiem robusty zebranej na plantacjach głównie Południowej Ameryki. Bardzo dobrze zbalansowana, o niskiej kwaskowatości. Doskonała do espresso oraz każdej kawy z mlekiem. Ma w sobie nutę słodyczy, a w ustach pozostawia...

  88,93 zł
 • Szybki podgląd
  107,30 zł W magazynie

  Szukasz doskonałej kawy do espresso? Kawa z przewagą ziaren wysokiej jakości arabiki uprawianej w Indiach oraz Centralnej i Południowej Amerce. Po zaparzeniu daje nasycony aromatem napar, dobrze zbalansowany w smaku, wzmocniony korzenną nutą, o delikatnej kwaskowatości. Zostawia subtelny, winny posmak i trwałą, aksamitną cremę.

  107,30 zł
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

prawdziwa kawa instagramSmaczna czyli prawdziwa kawa na Instagramie: