Kawa mielona

Kawa mielona króluje na polskich stołach

Kawa mielona jest najpopularniejszym typem kawy spożywanym w naszym kraju. Codziennie miliony z nas sięgają po kubek swojego ulubionego napoju właśnie w formie parzonej kawy mielonej. Pozostałe typy – ziarnista, w kapsułkach lub saszetkach - znacznie ustępują popularności kaw przedstawionych w tej kategor...

Kawa mielona króluje na polskich stołach

Kawa mielona jest najpopularniejszym typem kawy spożywanym w naszym kraju. Codziennie miliony z nas sięgają po kubek swojego ulubionego napoju właśnie w formie parzonej kawy mielonej. Pozostałe typy – ziarnista, w kapsułkach lub saszetkach - znacznie ustępują popularności kaw przedstawionych w tej kategorii. Skąd zatem bierze się powodzenie kawy mielonej? Z pewnością wynika to z faktu łatwości przygotowania przy jednoczesnym zachowaniu unikatowego smaku napoju. Kawy mielone można parzyć metodą tradycyjną lub po turecku. Ten typ kawy świetnie sprawdzi się również w ekspresach przelewowych i automatycznych, które mogą być doskonałym uzupełnieniem asortymentu domu lub biura. Decydując się na konkretny model kawy mielonej, warto wziąć pod uwagę na grubość mielenia jej ziaren. Drobniej zmielone ziarna dobrze sprawdzą się przy parzeniu kawy w kawiarkach (po turecku), natomiast grubiej zmielone ziarna można wykorzystać w ekspresie przelewowym. Nie bez znaczenia jest również szczelne opakowanie, które pozwala kawoszom dłużej delektować się prawdziwym aromatem czarnego naparu. Idealnie w tej roli sprawdzają się puszki aluminiowe, które pozwalają na dłużej utrzymać walory smakowe kawy mielonej i cieszyć się smakowymi doznaniami nawet przez kilka tygodni po otwarciu paczki mielonych ziaren. Dlatego szczerze polecamy kawę mieloną w puszce, która o wiele dłużej zachowuje swój aromat.
W naszym sklepie Prawdziwa-Kawa.pl posiadamy bogatą ofertę różnych typów ekskluzywnej kawy mielonej marek, których nie trzeba przedstawiać żadnemu miłośnikowi czarnego naparu: Attibassi oraz Camardo. Są wśród nich m.in.: kawa mielona tradycyjna typu arabica, kawa mielona do ekspresów przelewowych, kawy bezkofeinowe oraz mocne kawy śniadaniowe. Sprawdź naszą ofertę i ciesz się wyjątkowym smakiem najpopularniejszego typu kawy najlepszej jakości.

Jak przechowywać kawę?

Więcej
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
 • Szybki podgląd
  31,98 zł W magazynie

  Kawa mielona w puszce. 100% arabika. Mieszanka ziaren kaw arabika, o owocowo-kwiatowym aromacie. Wysoka, ale dobrze zrównoważona kwaskowatość. Zostawia przyjemny i trwały posmak z lekką nutą korzenną. Idealna do domu. Mielenie: espresso (drobne mielenie, rekomendowana do ekspresów, ale nie przepływowych)

  31,98 zł
 • Szybki podgląd
  31,98 zł W magazynie

  Kawa mielona w puszce. 100% arabika. Mieszanka ziaren kaw arabika, o owocowo-kwiatowym aromacie. Wysoka, ale dobrze zrównoważona kwaskowatość. Zostawia przyjemny i trwały posmak z lekką nutą korzenną. Idealna do domu i biura. Mielenie: moka (czyli grubiej niż do espresso, a drobniej niż do ekspresu przelewowego - filter coffe)

  31,98 zł
 • Szybki podgląd
  31,98 zł W magazynie

  Kawa mielona w puszce do ekspresów przepływowych i klasycznego zaparzania. 100% arabika. Mieszanka ziaren kaw arabika, o owocowo-kwiatowym aromacie. Wysoka, ale dobrze zrównoważona kwaskowatość. Zostawia przyjemny i trwały posmak z lekką nutą korzenną. Idealna do domu i biura. Mielenie: filtro (grubo - kawa rekomendowana do ekspresów przelewowych - filter...

  31,98 zł
 • Szybki podgląd
  31,98 zł W magazynie

  Kawa bezkofeinowa, mielona, w puszce. 100% arabika. Bardzo dobrze zrównoważona mieszanka, średnie body i przyjemna słodycz.

  31,98 zł
 • Szybki podgląd
  23,12 zł W magazynie

  Kawa mielona doskonała na każdą porę dnia. Aromat klasycznej włoskiej kawy, z delikatnym korzenno-kakaowym posmakiem oraz nieznacznie wyczuwalną nutą suszonej śliwki. Odkrywa przed Wami długo utrzymujący się aromat oraz elegancką słodycz.

  23,12 zł
 • Szybki podgląd
  23,99 zł W magazynie

  Kawa mielona, w stylowej, aluminiowej puszce. Mieszanka o dobrym i przyjemnym aromacie, delikatnie kwaskowata a jednocześnie słodka. Idealna do picia wczesnym popołudniem i wieczorem. Doskonała do kaw długich - americano lub klasyczna kawa czarna i biała. Typ mielenia: moka (średnia grubość) Jakość w dobrej cenie!

  23,99 zł
 • Szybki podgląd
  19,56 zł W magazynie

  Kawa mielona do americano. Mieszanka charakteryzuje się przyjemnym aromatem. Jest delikatnie kwaskowata a zarazem słodka. Rekomendowana do kaw długich - americano lub klasyczna kawa czarna i biała. Polecana do picia wczesnym popołudniem i wieczorem. Typ mielenia: moka (średnia grubość) Jakość w dobrej cenie!

  19,56 zł
 • Szybki podgląd
  17,96 zł W magazynie

  Kawa mielona, doskonała na śniadanie. Mieszanka o pełnym body o charakterystycznym, intensywnym i wyraźnym aromacie. Cechuje się średnim poziomem palenia oraz posmakiem gorzkiej czekolady. Rekomendowana jako wspaniały dodatek do dobrego, zbilansowanego śniadania. Typ mielenia: moka (średnia grubość) Jakość w dobrej cenie!

  17,96 zł
 • Szybki podgląd
  29,95 zł W magazynie

  Bezkofeinowa kawa mielona, w estetycznej, aluminiowej puszce. Bardzo dobrze zbalansowana mieszanka o średnim body i przyjemnej słodyczy. Posiada intensywny, aromatyczny smak, a w ustach pozostawia delikatny posmak korzennych przypraw i kakową nutę. Typ mielenia: moka (średnia grubość - pomiędzy espresso a filter coffe)

  29,95 zł
 • Szybki podgląd
  18,98 zł W magazynie

  Kawa pełna niespodzianek. Mieszanka o stanowczym a zarazem uwodzicielskim charakterze. Cechuje się szczególnie pełnym body i bogatym aromatem o niskiej kwaskowatości. Doskonałe połączenie arabiki i robusty zostawia w ustach nutę czekolady i orzecha.

  18,98 zł
 • Szybki podgląd
  28,36 zł W magazynie

  Ekskluzywna kawa mielona w puszce. Kultowa, najczęsciej wybierana przez klientów mieszanka ziaren Attibassi. Doskonała na każdą porę dnia. Umiejętna kombinacja ziaren szlachetnej robusty z Indii, Afryki i Dalekiego Wschodu oraz najlepszej arabiki z wyżyn słonecznej brazylii. Pozostawia w ustach delikatny, migdałowo-orzechowy posmak. Doskonała kawa na...

  28,36 zł
 • Szybki podgląd
  25,92 zł W magazynie

  Ekskluzywna kawa mielona przygotowana w oparciu o wyjątkową mieszankę ziaren Attibassi - Miscela 1918. Kawa mielona idealna na każdą porę dnia. Umiejętna kombinacja ziaren szlachetnej robusty z Indii, Afryki i Dalekiego Wschodu oraz najlepszej arabiki z wyżyn słonecznej Brazylii. Pozostawia w ustach delikatny, migdałowo-orzechowy posmak. Doskonała kawa na...

  25,92 zł
 • Szybki podgląd
  30,01 zł W magazynie

  Ekskluzywna kawa mielona. Doskonale zbalansowana mieszanka doceniana zwłaszcza przez wielbicieli dużej czarnej (americano i pokrewne). Intensywny aromat, delikatna kwaskowatość - idealny przepis na udaną kawę.

  30,01 zł
 • Szybki podgląd
  36,90 zł W magazynie

  Ekskluzywna kawa mielona bezkofeinowa przygotowana na bazie wyjątkowej mieszanki ziaren Attibassi - Miscela 1918. Dzięki starannemu doborowi ziaren i nieco mocniejszemu paleniu uzyskano kawę bezkofeinową, która zachowuje cały aromat i smak klasycznej kawy. Zgodnie z włoskimi normami, filiżanka kawy bezkofeinowej Attibassi Espresso Italiano 1918...

  36,90 zł
 • Szybki podgląd
  59,80 zł W magazynie

  Coś ciepłego na zimne poranki? kubek Attibassi z grubej porcelany, ekskluzywna kawa mielona w puszce (250g). Gotowy pomysł na praktyczny, włoski prezent!

  59,80 zł
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

prawdziwakawa instagramDołącz do nas na Instagramie: