Kawa mielona

Kawa mielona króluje na polskich stołach

Kawa mielona jest najpopularniejszym typem kawy spożywanym w naszym kraju. Codziennie miliony z nas sięgają po kubek swojego ulubionego napoju właśnie w formie parzonej kawy mielonej. Pozostałe typy – ziarnista, w kapsułkach lub saszetkach - znacznie ustępują popularności kaw przedstawionych w tej kategor...

Kawa mielona króluje na polskich stołach

Kawa mielona jest najpopularniejszym typem kawy spożywanym w naszym kraju. Codziennie miliony z nas sięgają po kubek swojego ulubionego napoju właśnie w formie parzonej kawy mielonej. Pozostałe typy – ziarnista, w kapsułkach lub saszetkach - znacznie ustępują popularności kaw przedstawionych w tej kategorii. Skąd zatem bierze się powodzenie kawy mielonej? Z pewnością wynika to z faktu łatwości przygotowania przy jednoczesnym zachowaniu unikatowego smaku napoju. Kawy mielone można parzyć metodą tradycyjną lub po turecku. Ten typ kawy świetnie sprawdzi się również w ekspresach przelewowych i automatycznych, które mogą być doskonałym uzupełnieniem asortymentu domu lub biura. Decydując się na konkretny model kawy mielonej, warto wziąć pod uwagę na grubość mielenia jej ziaren. Drobniej zmielone ziarna dobrze sprawdzą się przy parzeniu kawy w kawiarkach (po turecku), natomiast grubiej zmielone ziarna można wykorzystać w ekspresie przelewowym. Nie bez znaczenia jest również szczelne opakowanie, które pozwala kawoszom dłużej delektować się prawdziwym aromatem czarnego naparu. Idealnie w tej roli sprawdzają się puszki aluminiowe, które pozwalają na dłużej utrzymać walory smakowe kawy mielonej i cieszyć się smakowymi doznaniami nawet przez kilka tygodni po otwarciu paczki mielonych ziaren. Dlatego szczerze polecamy kawę mieloną w puszce, która o wiele dłużej zachowuje swój aromat.
W naszym sklepie Prawdziwa-Kawa.pl posiadamy bogatą ofertę różnych typów ekskluzywnej kawy mielonej marek, których nie trzeba przedstawiać żadnemu miłośnikowi czarnego naparu: Attibassi oraz Camardo. Są wśród nich m.in.: kawa mielona tradycyjna typu arabica, kawa mielona do ekspresów przelewowych, kawy bezkofeinowe oraz mocne kawy śniadaniowe. Sprawdź naszą ofertę i ciesz się wyjątkowym smakiem najpopularniejszego typu kawy najlepszej jakości.

Jak przechowywać kawę?

Więcej

Podkategorie

  • Attibassi

    Ekskluzywne kawy mielone.

  • Carracci

    Włoska marka kawy sięgająca korzeniami 1961 roku. Bazując na nowoczesnym parku maszynowym i doświadczeniu koncernu Co.ind prezentuje współczesne podejście do włoskich tradycji przygotowywania espresso. Wysokiej jakości ziarna kawy poddawane są uważnej selekcji, dzięki czemu w każdej kropli otrzymujemy smaczną, włoską kawę.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

prawdziwa kawa instagramSmaczna czyli prawdziwa kawa na Instagramie: