Ekskluzywna kawa

Wyjątkowe kawy, starannie wyselekcjonowane mieszanki. Doskonała kawa na prezent oraz dla tych, którzy cenią aromat prawdziwej kawy. Ekskluzywna kawa ziarnista, mielona oraz w kapsułkach (kompatybilna z systemem Nespresso) i saszetkach. Nasze mieszanki to kawa sprawdzona zarówno pod względem jakości i miejsca pochodzenia ziaren, jak i sposobu uprawy, zbioru i palenia. Jeśli jeszcze nie wiesz, dlaczego wszystkie powyższe czynniki są ważne, zapraszamy do przeczytania o 4M - szkoła espresso.

Prawdziwa kawa to kawa, którą zaimponujesz znajomym.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 42 elementów
 • Szybki podgląd
  133,87 zł W magazynie

  100% Arabika prosto ze słonecznej Brazylii. Wyjątkowy kwiatowo-owocowy bukiet aromatów. Tej kawy napijesz się w najlepszych polskich restauracjach.

  133,87 zł
 • Szybki podgląd
  119,10 zł W magazynie

  Wysublimowany smak i aromat nasycający zmysły. Kawa ziarnista o zrównoważonym smaku i wyjątkowym aromacie, pozostawiająca delikatny posmak czekolady. Mieszanka przygotowana z myślą o pasjonatach prawdziwego espresso i kaw przygotowywanych na jego bazie - cappuccino i latte. Doskonała także do deserów kawowych.

  119,10 zł
 • Szybki podgląd
  119,92 zł W magazynie

  Doskonała kawa dla wymagających. Nadzwyczajnie zbalansowana mieszanka starannie wyselekcjonowanych ziaren. Połączenie słodyczy i kwiatowych nut. Kawa, którą doceni każdy miłośnik espresso i cappuccino.

  119,92 zł
 • Szybki podgląd
  83,03 zł W magazynie

  100% arabika. Starannie wyselekcjonowana kawa z brazylijskich i indyjskich plantacji. słodki i bogaty smak, owocowe i kwiatowe nuty, perfekcyjne body.

  83,03 zł
 • Szybki podgląd
  76,26 zł W magazynie

  Starannie i umiejętnie skomponowana mieszanka arabiki i robusty. harmonijne połączenie delikatności arabiki oraz intensywności robusty, mieszanka o unikalnym charakterze.

  76,26 zł
 • Szybki podgląd
  59,90 zł W magazynie

  Mieszanka dla fanów typowego, południowowłoskiego espresso i mocnej kawy. intensywny smak, wysoka i trwała crema, przewaga umiejętnie palonej robusty (95%), wysoka zawartość kofeiny.

  59,90 zł
 • Szybki podgląd
  74,01 zł W magazynie

  Mieszanka przygotowana z wykorzystaniem wyselekcjonowanych, wysokogatunkowych ziaren arabiki i robusty o pierwszorzędnym, przyjemnym aromacie. Delikatnie kwaśna a równoczesnie słodka - interesująco smakująca. Idealna na wczesne popołudnie lub wieczór. Doskonała do do kaw "długich", np. americano. Kawa ziarnista w hermatycznym opakowaniu z zaworkiem.

  74,01 zł
 • Szybki podgląd
  40,47 zł W magazynie

  Mieszanka wysoko gatunkowych ziaren arabiki o delikatnym, owocowym aromacie. Kawa pakowana w atmosferze ochronnej w hermetyczne, małe opakowania (250g), dzięki czemu idealnie nadaje się do domu - zawsze świeża ekskluzywna kawa bez obaw o utratę aromatu. Kawa ziarnista w hermatycznym opakowaniu z zaworkiem. Masa netto: 250g. Data ważności:

  40,47 zł
 • Szybki podgląd
  38,01 zł W magazynie

  Wyjątkowa kawa ziarnista typu single origin - 100% arabika. Specjalnie dobrany przez włoskich mistrzów sposób palenia w połączeniu z ziarnami z Peru daje niezapomniane wrażenia smakowe.

  38,01 zł
 • Szybki podgląd
  35,79 zł W magazynie

  Idealna do domu, wyselecjonowana kawa ziarnista typu single origin - 100% arabika. Stanowiący tajemnicę włoskich mistrzów sposób palenia ziaren pochodzących z Etiopii pozwala cieszyć się wyjątkowym aromatem.

  35,79 zł
 • Szybki podgląd
  88,93 zł W magazynie

  Mieszanka przygotowana w oparciu o ziarna najlepszej jakości arabiki pochodzącej z Indii, Centralnej i Południowej Ameryki z minimalnym dodatkiem robusty zebranej na plantacjach głównie Południowej Ameryki. Bardzo dobrze zbalansowana, o niskiej kwaskowatości. Doskonała do espresso oraz każdej kawy z mlekiem. Ma w sobie nutę słodyczy, a w ustach pozostawia...

  88,93 zł
 • Szybki podgląd
  107,30 zł W magazynie

  Szukasz doskonałej kawy do espresso? Kawa z przewagą ziaren wysokiej jakości arabiki uprawianej w Indiach oraz Centralnej i Południowej Amerce. Po zaparzeniu daje nasycony aromatem napar, dobrze zbalansowany w smaku, wzmocniony korzenną nutą, o delikatnej kwaskowatości. Zostawia subtelny, winny posmak i trwałą, aksamitną cremę.

  107,30 zł
 • Szybki podgląd
  121,50 zł W magazynie

  Doskonała 100% arabika. Najlepszej jakości ziarna kaw arabika nadają tej mieszance owocowo-kwiatowy aromat. Dobrze zrównoważona kwaskowatość. Zostawia przyjemny itrwały posmak z lekką nutą korzenną.

  121,50 zł
 • Szybki podgląd
  39,36 zł W magazynie

  Kawa ziarnista w puszce. 100% arabika. Mieszanka kaw arabika, najlepszej jakości ziarna nadają tej mieszance owocowo-kwiatowy aromat. Wysoka, ale dobrze zrównoważona kwaskowatość. Zostawia przyjemny i trwały posmak z lekką nutą korzenną. Idealna do domu.

  39,36 zł
 • Szybki podgląd
  31,98 zł W magazynie

  Kawa mielona w puszce. 100% arabika. Mieszanka ziaren kaw arabika, o owocowo-kwiatowym aromacie. Wysoka, ale dobrze zrównoważona kwaskowatość. Zostawia przyjemny i trwały posmak z lekką nutą korzenną. Idealna do domu. Mielenie: espresso (drobne mielenie, rekomendowana do ekspresów, ale nie przepływowych)

  31,98 zł
 • Szybki podgląd
  31,98 zł W magazynie

  Kawa mielona w puszce. 100% arabika. Mieszanka ziaren kaw arabika, o owocowo-kwiatowym aromacie. Wysoka, ale dobrze zrównoważona kwaskowatość. Zostawia przyjemny i trwały posmak z lekką nutą korzenną. Idealna do domu i biura. Mielenie: moka (czyli grubiej niż do espresso, a drobniej niż do ekspresu przelewowego - filter coffe)

  31,98 zł
 • Szybki podgląd
  31,98 zł W magazynie

  Kawa mielona w puszce do ekspresów przepływowych i klasycznego zaparzania. 100% arabika. Mieszanka ziaren kaw arabika, o owocowo-kwiatowym aromacie. Wysoka, ale dobrze zrównoważona kwaskowatość. Zostawia przyjemny i trwały posmak z lekką nutą korzenną. Idealna do domu i biura. Mielenie: filtro (grubo - kawa rekomendowana do ekspresów przelewowych - filter...

  31,98 zł
 • Szybki podgląd
  31,98 zł W magazynie

  Kawa bezkofeinowa, mielona, w puszce. 100% arabika. Bardzo dobrze zrównoważona mieszanka, średnie body i przyjemna słodycz.

  31,98 zł
 • Szybki podgląd
  23,12 zł W magazynie

  Kawa mielona doskonała na każdą porę dnia. Aromat klasycznej włoskiej kawy, z delikatnym korzenno-kakaowym posmakiem oraz nieznacznie wyczuwalną nutą suszonej śliwki. Odkrywa przed Wami długo utrzymujący się aromat oraz elegancką słodycz.

  23,12 zł
 • Szybki podgląd
  23,99 zł W magazynie

  Kawa mielona, w stylowej, aluminiowej puszce. Mieszanka o dobrym i przyjemnym aromacie, delikatnie kwaskowata a jednocześnie słodka. Idealna do picia wczesnym popołudniem i wieczorem. Doskonała do kaw długich - americano lub klasyczna kawa czarna i biała. Typ mielenia: moka (średnia grubość) Jakość w dobrej cenie!

  23,99 zł
 • Szybki podgląd
  19,56 zł W magazynie

  Kawa mielona do americano. Mieszanka charakteryzuje się przyjemnym aromatem. Jest delikatnie kwaskowata a zarazem słodka. Rekomendowana do kaw długich - americano lub klasyczna kawa czarna i biała. Polecana do picia wczesnym popołudniem i wieczorem. Typ mielenia: moka (średnia grubość) Jakość w dobrej cenie!

  19,56 zł
 • Szybki podgląd
  17,96 zł W magazynie

  Kawa mielona, doskonała na śniadanie. Mieszanka o pełnym body o charakterystycznym, intensywnym i wyraźnym aromacie. Cechuje się średnim poziomem palenia oraz posmakiem gorzkiej czekolady. Rekomendowana jako wspaniały dodatek do dobrego, zbilansowanego śniadania. Typ mielenia: moka (średnia grubość) Jakość w dobrej cenie!

  17,96 zł
 • Szybki podgląd
  29,95 zł W magazynie

  Bezkofeinowa kawa mielona, w estetycznej, aluminiowej puszce. Bardzo dobrze zbalansowana mieszanka o średnim body i przyjemnej słodyczy. Posiada intensywny, aromatyczny smak, a w ustach pozostawia delikatny posmak korzennych przypraw i kakową nutę. Typ mielenia: moka (średnia grubość - pomiędzy espresso a filter coffe)

  29,95 zł
 • Szybki podgląd
  18,98 zł W magazynie

  Kawa pełna niespodzianek. Mieszanka o stanowczym a zarazem uwodzicielskim charakterze. Cechuje się szczególnie pełnym body i bogatym aromatem o niskiej kwaskowatości. Doskonałe połączenie arabiki i robusty zostawia w ustach nutę czekolady i orzecha.

  18,98 zł
Pokazuje 1 - 24 z 42 elementów

prawdziwakawa instagramDołącz do nas na Instagramie: