Ekskluzywna kawa

Wyjątkowe kawy, starannie wyselekcjonowane mieszanki. Doskonała kawa na prezent oraz dla tych, którzy cenią aromat prawdziwej kawy. Ekskluzywna kawa ziarnista, mielona oraz w kapsułkach (kompatybilna z systemem Nespresso) i saszetkach. Nasze mieszanki to kawa sprawdzona zarówno pod względem jakości i miejsca pochodzenia ziaren, jak i sposobu uprawy, zbioru i palenia. Jeśli jeszcze nie wiesz, dlaczego wszystkie powyższe czynniki są ważne, zapraszamy do przeczytania o 4M - szkoła espresso.

Prawdziwa kawa to kawa, którą zaimponujesz znajomym.

Podkategorie

 • Kawa ziarnista

  Ekskluzywne kawy ziarniste.

  Wyjątkowe mieszanki kaw dostępne dotąd głównie w najlepszych europejskich i polskich restauracjach. Począwszy od wyrafinowanej, 100% arabiki, na doskonałych połączeniach aromatycznej robusty i ekskluzywnej arabiki kończąc. Nie wiesz którą kawę wybrać? Przeczytaj nasz poradnik >>

 • Kawa mielona

  Kawa mielona króluje na polskich stołach

  Kawa mielona jest najpopularniejszym typem kawy spożywanym w naszym kraju. Codziennie miliony z nas sięgają po kubek swojego ulubionego napoju właśnie w formie parzonej kawy mielonej. Pozostałe typy – ziarnista, w kapsułkach lub saszetkach - znacznie ustępują popularności kaw przedstawionych w tej kategorii. Skąd zatem bierze się powodzenie kawy mielonej? Z pewnością wynika to z faktu łatwości przygotowania przy jednoczesnym zachowaniu unikatowego smaku napoju. Kawy mielone można parzyć metodą tradycyjną lub po turecku. Ten typ kawy świetnie sprawdzi się również w ekspresach przelewowych i automatycznych, które mogą być doskonałym uzupełnieniem asortymentu domu lub biura. Decydując się na konkretny model kawy mielonej, warto wziąć pod uwagę na grubość mielenia jej ziaren. Drobniej zmielone ziarna dobrze sprawdzą się przy parzeniu kawy w kawiarkach (po turecku), natomiast grubiej zmielone ziarna można wykorzystać w ekspresie przelewowym. Nie bez znaczenia jest również szczelne opakowanie, które pozwala kawoszom dłużej delektować się prawdziwym aromatem czarnego naparu. Idealnie w tej roli sprawdzają się puszki aluminiowe, które pozwalają na dłużej utrzymać walory smakowe kawy mielonej i cieszyć się smakowymi doznaniami nawet przez kilka tygodni po otwarciu paczki mielonych ziaren. Dlatego szczerze polecamy kawę mieloną w puszce, która o wiele dłużej zachowuje swój aromat.
  W naszym sklepie Prawdziwa-Kawa.pl posiadamy bogatą ofertę różnych typów ekskluzywnej kawy mielonej marek, których nie trzeba przedstawiać żadnemu miłośnikowi czarnego naparu: Attibassi oraz Camardo. Są wśród nich m.in.: kawa mielona tradycyjna typu arabica, kawa mielona do ekspresów przelewowych, kawy bezkofeinowe oraz mocne kawy śniadaniowe. Sprawdź naszą ofertę i ciesz się wyjątkowym smakiem najpopularniejszego typu kawy najlepszej jakości.

  Jak przechowywać kawę?

 • Kawa w saszetkach

  Kawy w saszetkach - cialdi - zawsze doskonałe espresso. Kawa do ekspresów saszetkowych.

 • Kawa w kapsułach

  Kawa w kapsułach kompatybilnych z systemem nespresso.

Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów

prawdziwa kawa instagramSmaczna czyli prawdziwa kawa na Instagramie: