prawdziwa kawa i słodyczeJesteśmy fanami: prawdziwej kawy – pełnej bogactwa subtelnych aromatów, oraz słodyczy – od kruchych ciasteczek zaczynając, na fantastycznej czekoladzie kończąc (tudzież rozpoczynając kolejny poziom wtajemniczenia ;)

Odkrywając dla Was różne miejsca i smaki łączymy przyjemne z pożytecznym - pasję podróży i rozkoszy podniebienia z pracą. Doświadczenie zdobywaliśmy pracując przez lata w segmencie HoReCa, jako dystrybutor i przedstawiciel ekskluzywnej włoskiej kawy Attibassi. Obecnie, jako w pełni niezależny podmiot, chcemy podzielić się z Wami zdobytym doświadczeniem (zapraszamy do lektury naszego bloga - blog prawdziwa kawa) oraz wyjątkowymi produktami, pochodzącymi od lokalnych polskich i europejskich producentów poznanych podczas naszych podróży. Jakość WSZYSTKICH  produktów sami dogłębnie zweryfikowaliśmy, a jeśli znajdziecie wśród nich produkty dystrybuowane na większą skalę, to tylko dlatego, że sami doceniamy ich pochodzenie.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszego asortymentu, lub chcielibyście, by pojawiły się w nim nowe, konkretne produkty, jesteśmy do Waszej dyspozycji: 664 642 082


prawdziwa kawa instagramSmaczna czyli prawdziwa kawa na Instagramie: