Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
 • Szybki podgląd
  31,98 zł W magazynie

  Kawa mielona w puszce. 100% arabika. Mieszanka ziaren kaw arabika, o owocowo-kwiatowym aromacie. Wysoka, ale dobrze zrównoważona kwaskowatość. Zostawia przyjemny i trwały posmak z lekką nutą korzenną. Idealna do domu. Mielenie: espresso (drobne mielenie, rekomendowana do ekspresów, ale nie przepływowych)

  31,98 zł
 • Szybki podgląd
  31,98 zł W magazynie

  Kawa mielona w puszce. 100% arabika. Mieszanka ziaren kaw arabika, o owocowo-kwiatowym aromacie. Wysoka, ale dobrze zrównoważona kwaskowatość. Zostawia przyjemny i trwały posmak z lekką nutą korzenną. Idealna do domu i biura. Mielenie: moka (czyli grubiej niż do espresso, a drobniej niż do ekspresu przelewowego - filter coffe)

  31,98 zł
 • Szybki podgląd
  31,98 zł W magazynie

  Kawa mielona w puszce do ekspresów przepływowych i klasycznego zaparzania. 100% arabika. Mieszanka ziaren kaw arabika, o owocowo-kwiatowym aromacie. Wysoka, ale dobrze zrównoważona kwaskowatość. Zostawia przyjemny i trwały posmak z lekką nutą korzenną. Idealna do domu i biura. Mielenie: filtro (grubo - kawa rekomendowana do ekspresów przelewowych - filter...

  31,98 zł
 • Szybki podgląd
  31,98 zł W magazynie

  Kawa bezkofeinowa, mielona, w puszce. 100% arabika. Bardzo dobrze zrównoważona mieszanka, średnie body i przyjemna słodycz.

  31,98 zł
 • Szybki podgląd
  23,12 zł W magazynie

  Kawa mielona doskonała na każdą porę dnia. Aromat klasycznej włoskiej kawy, z delikatnym korzenno-kakaowym posmakiem oraz nieznacznie wyczuwalną nutą suszonej śliwki. Odkrywa przed Wami długo utrzymujący się aromat oraz elegancką słodycz.

  23,12 zł
 • Szybki podgląd
  23,99 zł W magazynie

  Kawa mielona, w stylowej, aluminiowej puszce. Mieszanka o dobrym i przyjemnym aromacie, delikatnie kwaskowata a jednocześnie słodka. Idealna do picia wczesnym popołudniem i wieczorem. Doskonała do kaw długich - americano lub klasyczna kawa czarna i biała. Typ mielenia: moka (średnia grubość) Jakość w dobrej cenie!

  23,99 zł
 • Szybki podgląd
  19,56 zł W magazynie

  Kawa mielona do americano. Mieszanka charakteryzuje się przyjemnym aromatem. Jest delikatnie kwaskowata a zarazem słodka. Rekomendowana do kaw długich - americano lub klasyczna kawa czarna i biała. Polecana do picia wczesnym popołudniem i wieczorem. Typ mielenia: moka (średnia grubość) Jakość w dobrej cenie!

  19,56 zł
 • Szybki podgląd
  17,96 zł W magazynie

  Kawa mielona, doskonała na śniadanie. Mieszanka o pełnym body o charakterystycznym, intensywnym i wyraźnym aromacie. Cechuje się średnim poziomem palenia oraz posmakiem gorzkiej czekolady. Rekomendowana jako wspaniały dodatek do dobrego, zbilansowanego śniadania. Typ mielenia: moka (średnia grubość) Jakość w dobrej cenie!

  17,96 zł
 • Szybki podgląd
  29,95 zł W magazynie

  Bezkofeinowa kawa mielona, w estetycznej, aluminiowej puszce. Bardzo dobrze zbalansowana mieszanka o średnim body i przyjemnej słodyczy. Posiada intensywny, aromatyczny smak, a w ustach pozostawia delikatny posmak korzennych przypraw i kakową nutę. Typ mielenia: moka (średnia grubość - pomiędzy espresso a filter coffe)

  29,95 zł
 • Szybki podgląd
  18,98 zł W magazynie

  Kawa pełna niespodzianek. Mieszanka o stanowczym a zarazem uwodzicielskim charakterze. Cechuje się szczególnie pełnym body i bogatym aromatem o niskiej kwaskowatości. Doskonałe połączenie arabiki i robusty zostawia w ustach nutę czekolady i orzecha.

  18,98 zł
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

prawdziwakawa instagramDołącz do nas na Instagramie: