Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
 • Szybki podgląd
  74,01 zł W magazynie

  Mieszanka przygotowana z wykorzystaniem wyselekcjonowanych, wysokogatunkowych ziaren arabiki i robusty o pierwszorzędnym, przyjemnym aromacie. Delikatnie kwaśna a równoczesnie słodka - interesująco smakująca. Idealna na wczesne popołudnie lub wieczór. Doskonała do do kaw "długich", np. americano. Kawa ziarnista w hermatycznym opakowaniu z zaworkiem.

  74,01 zł
 • Szybki podgląd
  40,47 zł W magazynie

  Mieszanka wysoko gatunkowych ziaren arabiki o delikatnym, owocowym aromacie. Kawa pakowana w atmosferze ochronnej w hermetyczne, małe opakowania (250g), dzięki czemu idealnie nadaje się do domu - zawsze świeża ekskluzywna kawa bez obaw o utratę aromatu. Kawa ziarnista w hermatycznym opakowaniu z zaworkiem. Masa netto: 250g. Data ważności:

  40,47 zł
 • Szybki podgląd
  38,01 zł W magazynie

  Wyjątkowa kawa ziarnista typu single origin - 100% arabika. Specjalnie dobrany przez włoskich mistrzów sposób palenia w połączeniu z ziarnami z Peru daje niezapomniane wrażenia smakowe.

  38,01 zł
 • Szybki podgląd
  35,79 zł W magazynie

  Idealna do domu, wyselecjonowana kawa ziarnista typu single origin - 100% arabika. Stanowiący tajemnicę włoskich mistrzów sposób palenia ziaren pochodzących z Etiopii pozwala cieszyć się wyjątkowym aromatem.

  35,79 zł
 • Szybki podgląd
  88,93 zł W magazynie

  Mieszanka przygotowana w oparciu o ziarna najlepszej jakości arabiki pochodzącej z Indii, Centralnej i Południowej Ameryki z minimalnym dodatkiem robusty zebranej na plantacjach głównie Południowej Ameryki. Bardzo dobrze zbalansowana, o niskiej kwaskowatości. Doskonała do espresso oraz każdej kawy z mlekiem. Ma w sobie nutę słodyczy, a w ustach pozostawia...

  88,93 zł
 • Szybki podgląd
  107,30 zł W magazynie

  Szukasz doskonałej kawy do espresso? Kawa z przewagą ziaren wysokiej jakości arabiki uprawianej w Indiach oraz Centralnej i Południowej Amerce. Po zaparzeniu daje nasycony aromatem napar, dobrze zbalansowany w smaku, wzmocniony korzenną nutą, o delikatnej kwaskowatości. Zostawia subtelny, winny posmak i trwałą, aksamitną cremę.

  107,30 zł
 • Szybki podgląd
  121,50 zł W magazynie

  Doskonała 100% arabika. Najlepszej jakości ziarna kaw arabika nadają tej mieszance owocowo-kwiatowy aromat. Dobrze zrównoważona kwaskowatość. Zostawia przyjemny itrwały posmak z lekką nutą korzenną.

  121,50 zł
 • Szybki podgląd
  39,36 zł W magazynie

  Kawa ziarnista w puszce. 100% arabika. Mieszanka kaw arabika, najlepszej jakości ziarna nadają tej mieszance owocowo-kwiatowy aromat. Wysoka, ale dobrze zrównoważona kwaskowatość. Zostawia przyjemny i trwały posmak z lekką nutą korzenną. Idealna do domu.

  39,36 zł
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

prawdziwakawa instagramDołącz do nas na Instagramie: