Dla fanów kawy, słodkości i dobrych miejsc

Konkurs dla Pań z okazji Dnia Kobiet

Konkurs dla Pań z okazji Dnia Kobiet

Drogie Panie!

Zbliża się Dzień Kobiet – z tej okazji dla wszystkich fanek prawdziwej kawy mały konkurs:

Konkurs dla wszystkich Pań!  Pokażcie kobiecą stronę kawy przesyłając swoje zdjęcie z kawą oraz polubcie naszą stronę na Facebook’u (https://www.facebook.com/prawdziwakawa/). Na zdjęcia czekamy pod adresem fb@prawdziwa-kawa.pl Ważne! Zdjęcie musi być Waszego autorstwa!

Jakich zdjęć oczekujemy? Emanujących kobiecością, pokazujących Was takimi, jakie jesteście na co dzień. Możecie pozostać anonimowe – są tysiące sposobów, na nadanie zdjęciu kobiecego klimatu 🙂 Liczymy na Waszą kreatywność!

Autorka najlepszego zdjęcia wygrywa voucher o wartości 50zł brutto do zrealizowania w naszym sklepie internetowym, a trzy autorki wyróżnionych przez Komisję zdjęć – kody rabatowe na darmową dostawę bez względu na kwotę zamówienia w sklepie www.prawdziwa-kawa.pl! Na zgłoszenia czekamy do 08.03.2017 r. do godziny 23:59!

Regulamin: http://bit.ly/2lSx4tL

krzychu
krzychu

Coffee spot i sklep z pyszną kawą. Pełne ciepła, poruszające zmysły miejsce w Tychach, gdzie kawa to zdecydowanie więcej niż codzienna rutyna. Ekskluzywne mieszanki kaw, akcesoria, słodycze z rodzinnych manufaktur i wyszukane dodatki do Twojego domu. Szukasz pomysłu na prezent? Doradzimy, a jeśli będziesz chciał porozmawiać przy kawie, będziemy mieć dla Ciebie czas. Smaczna kawa do Twojego biura, kancelarii, gabinetu? Zapewniamy regularne dostawy własnym transportem lub kurierem. Naszych kaw napijesz się w najlepszych polskich i europejskich restauracjach, wyróżnionych przez uznane na świecie przewodniki kulinarne. Wejdź, delektuj się z nami.

No comments yet. Be the first one to leave a thought.
Leave a comment

Leave a Comment