Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • Szybki podgląd
  47,97 zł W magazynie

  Łatwe w użyciu, stanowią najprostszy sposób na uzyskanie perfekcyjnego espresso. Każda saszetka jest indywidualnie pakowana w hermetyczną torebkę, co gwarantuje świeżość kawy, a tym samym pozwalana na otrzymanie perfekcyjnej, długo utrzymującej się cremy, idealnego koloru i głębi smaku. Przygotowywana w oparciu o kultową mieszankę Attibassi Miscela 1918.

  47,97 zł
 • Szybki podgląd
  191,88 zł W magazynie

  Kawa w saszetkach w ekonomicznym opakowaniu! Bardzo łatwe w użyciu, dzięki nim zawsze uzyskasz perfekcyjnego espresso (i każdą kawe na jego bazie). Dzięki starannemu doborowi mieszanek kaw i nieco mocniejszemu paleniu, zachowuje cały aromat i smak klasycznej kawy.

  191,88 zł
 • Szybki podgląd
  56,58 zł W magazynie

  Kawa bezkofeinowa w saszetkach. Saszetki są proste w użyciu i stanowią idealny sposób na uzyskanie perfekcyjnego espresso. Każda saszetka jest indywidualnie pakowana w hermetyczną torebkę, co gwarantuje świeżość kawy, a tym samym pozwalana na otrzymanie perfekcyjnej, długo utrzymującej się cremy, idealnego koloru i głębi smaku.

  56,58 zł
 • Szybki podgląd
  297,66 zł W magazynie

  Kawa bezkofeinowa w saszetkach w dużym, ekonomicznym opakowaniu! Dzięki starannemu doborowi mieszanek kaw i nieco mocniejszemu paleniu, zachowuje cały aromat i smak klasycznej kawy. Każda saszetka jest indywidualnie pakowana w hermetyczną torebkę, co gwarantuje świeżość kawy i pozwalana na otrzymanie perfekcyjnej, długo utrzymującej się cremy, idealnego...

  297,66 zł
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

prawdziwakawa instagramDołącz do nas na Instagramie: